Hakkımızda

Global Tez Merkezi, fen bilimleri, sağlık bilimleri gibi birçok branşta alanlarında uzman, doğru danışmanlık, iş disiplinine program ve planlayarak kaliteli yazım hizmetleri sunan bir ekiptir. Kariyer hayatımızda bazı önemli aşamalar vardır, bunlar yüksek lisans ve doktora tez dönemleridir. Bu zorlu dönemde öğrenciler haliyle zorlanmakta zaman, sağlık, ve öteki problemlerden dolayı yeterince odaklanılmadığı için kuvvetlikler tesliminde gecikmeler yaşanmaktadır. Global Tez Merkezi, doğru danışmanlık desteği bilimsel nitelikli bilimsel kurallara dahilinde orijinal yazım hizmetleri ile danışmanlık desteği sunmaktadır.

Misyonumuz

Global tez merkezi olarak müşterilerimizin bizden talep edilen tüm çalışmalarında ve hizmetlerinde, doğru, şeffaf, dürüst, ilkeli ve ustalaşmış ekip bilinci ile hizmet sunarak, uzman yazar ekibi ile beraber talep edilen hizmette referanslarını artırmaktır.

Vizyonumuz

Tez merkezimiz Türkiye’nin tüm üniversite ve kurumlarında güçlü akademik kadrosu ve profesyonel iş disipliniyle güvenilir ve kaliteli hizmet üreten, tez danışmanlık sektöründe orjinal yazım hizmetleri sunan güçlü referanslarıyla alanında her daim lider olmuş ve bu ilkelerde kurumsallaşmış hizmet öncüsüyüz.